FİKRİNİZ Mİ VAR ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

GÜLÜŞ TASARIMI- HOLLYWOOD SMİLE

Gülüş tasarımı nedir:
Gülüşümüzün en önemli parçası olan dişlerimizin dudak diş eti ve yüz hattı kriterleri göz önünde bulundurularak estetik görünüme kavuşturma işlemidir.
Gülüş tasarımı aynı zaman da estetik düzenlemeler ile beraber ağız ve diş sağlığının da başarılı bir şekilde tedavi edilmesiyle sağlanır.

Gülüş tasarımı nasıl yapılır:

Öncelikle ağız da yapılması gereken çürük dolgu kanal tedavisi işlemleri tamamlanmalıdır.
etaylı fotoğraf çekimi 3d bilgisayar tasarımı teknisyen işlemleri ve son olarak da bilgisayar üzerin de dijital gülüş tasarımı.

DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMIN DA KULLANILAN YÖNTEMLER
Yaprak porselen- lamine   tam seramik kaplama- emax  zirkonyum kaplama ve porselen kaplama
Gülüş tasarımı tedavi süresi yapılacak diş sayısına bağlı olarak 5-10 gün sürmektedir.bu süreçte tedaviyi tamamlamak için 3-4 prova yapılır.

PEMBE ESTETİK NEDİR
Diş dişeti birleşimin deki diş eti seviyelerinin eşit olmamasının ya da hastalarımız güldüğün de fazla miktarda dişeti göründüğü durumlar da dişeti estetiği yani pembe estetik gerekebilir.
Dişeti estetiği- pembe estetik uygulamaları genellikle lokal anestezi ile ağrısız şekilde lazer ile yapılır. Dişeti istediğimiz forma getirilir.

GÜLÜŞ TASARIMI FİYATI
Gülüş tasarımı uygulaması bir kaç dişte sağlanabileceği gibi tüm ağız dişlerin de tedaviye katılması gerekebilir. Bu yüzden gülüş tasarımın da kişiye özel tedavi uygulanabilir. Net fiyat süreç ve işlem için whatsapp hattımızdan hekimlerimize ve çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.